אודות אי פרינט


חבחברת אי פרינט צילומים בע"מ נוסדה בשנת 2009.
החברה מתמחה בהדפסות דיגיטליות מתקדמות, הדפסות אופסט, עבודות גמר וקדם דפוס ומכון העתקות מהמתקדמים בענף. היתרון המרכזי של החברה הוא פתרון ה- One Stop Shop.

לצורך ביצוע העבודות, חברת אי פרינט מחזיקה במכונת הדפוס המתקדמת בעולם הדיגיטלי HP indigo 12000 המאפשרת הדפסות מיוחדות (הדפסה עד 7 צבעים, סקודיקס ועוד). כמו כן אנו מחזיקים מכונות משלימות רבות נוספות.

לאי פרינט מכון העתקות אור מהמתקדמים והמשוכללים בישראל. המכון מעניק שירות יומיומי למאות חברות בנייה, יזמים ואדריכלים. לב המחלקה היא מכונת HP PageWide 8000XL המסוגלת להדפיס במהירות של 18 מטר בדקה כולל קיפול.
בחברת אי פרינט מועסקים כ- 70 עובדים במחלקות השונות. בין העובדים מועסקים דפסים מקצועיים, טכנאים ואנשי מחשוב, מנהלי מחלקות, ועובדי שירות. צוות העובדים הרחב עובד במשמרות לילה ויום, כאשר בשילוב של הציוד המתקדם מעניקים את היכולת לבצע כמות גדולה של עבודות במקביל ובלוחות זמנים מהירים מאוד.
בראש החנית עומדת מחלקת המשלוחים שלנו אשר במהלך כל היום מובילה את מוצרי הדפוס, הישר מהמכונה אליכם למשרד. צי הרכבים שברשותנו המונה קטנועים, רכבים ומסחריות נותנים שירות רציף ומהיר בכל רחבי הארץ בהתאם לסוג ואופי העבודה. מחלקה נוספת זו מהווה חוליה חשובה בשרשרת האספקה ללקוח וגורם מכריע בזמינות ובנוחות של קבלת העבודה על ידיד הלקוח.

אנו יותר מנשמח לדבר איתכם על פרויקט הדפוס הבא שלכם.
התקשרו עוד היום ואחד מצוות המומחים שלנו יסייע לכם בכל תהליך ההפקה, ההדפסה והגימור של המוצר שלכם.